Компанія Baehr Baehr

професійний бренд космецевтики для педикюру та подології

Чотирнадцятирічний досвід роботи на українському б’юті-ринку сформував досконалі знання, домашній догляд потрібний вашому клієнту та, що потрібно майстру для ефективної роботи.

Baehr Украина

Чому BAEHR

Baehr Украина

Неймовірно широкий асортимент дозволяє постійно збільшувати середній чек клієнта

Baehr Украина

Бездоганна якість продукції з терапевтичною дією, завдяки чому клієнт завжди буде задоволений результатом.

Baehr Украина

Швидке та комфортне обслуговування: ми працюємо, як ракети: швидко приймаємо та доставляємо замовлення.

Baehr Украина

Постійна підтримка: ми консультуємо та допомагаємо підібрати догляд. Консультуємо за напрямками «Апаратний педикюр» та «Подологія».

Baehr в цифрах

Baehr Украина

14 років

DUSO ексклюзивно представляє BAEHR та працює для вас

78 років

концерн BAEHR виробляє професійні улюблені засоби

17 000 одиниць

товару доставляємо щомісяця

більше 3000 майстрів

підвищили кваліфікацію у Школі Сучасної подології BAEHR

З нами співпрацюють

Baehr Украина
Baehr Украина
Baehr Украина
Baehr Украина
Baehr Украина

та тисячі інших…

Навчання в Baehr

Школа сучасної подології

Підвищення кваліфікації для практикуючих майстрів та подологів

Ознайомчі семінари

Бажаєте навчатися у професіоналів?

Або телефонуйте нам

+38 (067) 236-04-23

Догляд за шкірою рук та ніг, нігтями неможливий без знання анатомії, а також основних проблем, які можуть виникати у цих зонах. Подологія – це напрям у сучасному співтоваристві, що поєднує догляд за шкірою, нігтьову естетику та медицину.

Професійний догляд за шкірою, а також дотримання гігієни та дезінфекція дозволяють будь-яку, навіть проблемну стопу зробити красивою та здоровою. Подо-манікюр та педикюр настільки відрізняються від класичного, що останній варіант більшість країн Євросоюзу просто заборонили.

Історія бренду Baehr

Ще в 60-х роках ХХ століття, завдяки німецьким інноваціям, став можливий якісний професійний догляд за здоровими та лікування проблемних стоп. І ці технології були прийняті європейськими країнами із захопленням, оскільки апаратний педикюр має головну перевагу – дезінфекція та гігієнічність якісно відрізняється від обрізного.

Компанія Baehr стала однією з перших космецевтик, що відповідає високим стандартам під час виконання апаратних методик. Густав Баєр, підприємець із Гамбурга, створив концерн, який виробляє якісну косметику підологічного спрямування ще 1949 року. І з першого дня роботи і до сьогодні вона відповідає всім найвищим стандартам якості. І цьому є підтвердження у вигляді сертифікатів ISO, що для клієнтів означає покращення якості та постійний контроль.

Косметика для догляду за ногами та руками постійно вдосконалюється завдяки використанню високоактивних натуральних компонентів та впровадженню кращих інноваційних розробок учених. Лінія продукції PediBaehr дозволяє ефективно працювати з подологією, усуваючи будь-які проблеми ніг.

Зараз офіси Баєр знаходяться в Україні, Білорусі та інших країнах СНД. А космецевтичні та косметологічні препарати займають одні з перших позицій щодо кількості продажів на ринку у своєму сегменті.

Види продукції Baehr

У каталозі товарів від німецької компанії Байєр ви знайдете засоби, які призначаються для нормальної та чутливої, а також сухої, схильної до тріщин шкіри. Крім цього, також є продукти, що застосовуються при:

  • діабетичній стопі;
  • набряклості, варикозі;
  • підвищеному потовиділенні.

У каталозі є професійні засоби у вигляді крем-піни, крапель, аерозолів та спреїв. Додатково можливе придбання косметики для рук, фрез, кремів, інших професійних матеріалів та обладнання. Все це дозволяє ефективно доглядати за шкірою рук, ніг та обличчя в домашніх умовах або використовувати продукцію в салоні на клієнтах для досягнення кращого результату.

Креми з пантенолом, оленячим жиром та іншими біологічно активними добавками за короткий термін регенерують шкіру, сприяють відновленню тканин та обмінних процесів на клітинному рівні.

Переваги продукції Baehr

Космецевтична косметика підологічного напряму, що випускається підприємством, до сьогодні відповідає всім сучасним стандартам якості.

До інших плюсів продукції від німецького бренду Baehr:

  • використання натуральних компонентів;
  • ефективна робота з подологією, що дозволяє усувати будь-які проблеми ніг;
  • гнучка політика та прийнятність вартості товарів;
  • якість косметики;
    професійний підхід та постійна науково-дослідна діяльність.

Продукція має сертифікати якості, перебуває під постійним контролем експертів, покращується завдяки постійній роботі над розробками.

Придбати продукцію можна на цьому веб-сайті. Доставка замовлень можлива у всі населені пункти України, у тому числі й у Києві кур’єром.

Отримати прайс

Стать партнером