Про бренд

З недавніх часів у світовому співтоваристві відбулася справжня еволюція, коли нігтьова естетика та медицина стали одним цілим під назвою «подологія». Професійний догляд за здоровою та лікування проблемної стопи – стало можливим завдяки німецьким інноваціям у 60-х р. XX століття, а саме відкриття апаратного педикюру або підпедикюру. Технологи з Німеччини довели, що найпроблемніші ноги можуть бути не лише здоровими, а й красивими. Європейські держави захоплено прийняли знахідку німецьких учених, т.к. апаратний педикюр має важливу перевагу. Гігієнічність та дезінфекція при підпедикюрі якісно відрізняється від обрізного. У зв’язку з цим більшість країн ЄС заборонили класичний педикюр як такий. Творцями сфери подології спочатку було поставлено високі стандарти і під час апаратних методик. Однією із перших відповідних космецевтик стала косметика «BAEHR». Підприємець із Гамбургу Густав Баєр у 1949 році створив концерн з виробництва високоякісної. косметики подологічного спрямування. З першого дня виробництва і до сьогодні вона відповідає всім найвищим стандартам якості. Підтвердженням цього є ISO-сертифікація (9001:2008, 13485:2010), що означає для Вас: постійний контроль та покращення якості.

Baehr Украина

Компанія «ДЮСО» вже понад десять років є ексклюзивним представником космецевтики BAEHR на території України. Професійний підхід роботи, а також бездоганність якості косметики дозволили вивести компанію у провідні постачальники косметичних засобів.

Постійні впровадження розробок учених та використання виключно високоактивних натуральних компонентів стали запорукою досконалості косметики для догляду за ногами та руками. Лінія “PediBaehr” дозволяє ефективно працювати з подологією, усуваючи будь-які проблеми ніг. Завдяки найширшому асортименту косметики комплекс послуг у Вашому салоні краси придбає нові фарби.

Ми прагнемо завжди зберігати лояльність до клієнтів, навіть зараз, в один з найбільш економічно не стабільних періодів країни. Лояльність полягає у прийнятності та гнучкості цінової політики, що, безумовно, є додатковою важливою особливістю компанії.