Відгуки

Співпрацюємо з Duso досить тривалий час. Потрібно відзначити грамотну цінову політику на косметику BAEHR, професіоналізм та дипломатичність менеджера Яни. Ця косметика справді працює! Переступивши поріг офісу Duso, думки в голові – тут є все, що потрібно для індустрії краси. Хочу побажати удачі та процвітання, подальшого розвитку компанії! Ви найкращі!
Отзывы
Наталія
керівник салону "IMAGEstudio" м. Київ
Завершальним штрихом роботи кожного майстра манікюру/педикюру - це підібрати клієнту правильний догляд! З косметикою Baehr я познайомилася на виставці 1,5 роки тому, і це була ❤️ з першого пробника. Лінія доглядових продуктів настільки різноманітна, що кожен майстер зможе підібрати професійний догляд клієнту, а якщо буде труднощі, тоді варто відвідати ознайомчий семінар, де Оксана Паскевич розповість про всі тонкощі підбору косметики. А якщо з ніжками та ручками все чудово, то просто побалуйте себе фруктовою лінією продуктів! Вони просто нереальні, повірте, це бомба!
Отзывы
Симончук Віра
Практикуючий майстер апаратного педикюру, салон "Gloss_beauty_lab" м. Київ
Добридень! Хочу поділитися своєю історією співпраці з компанією DUSO та висловити свої приємні враження про навчання в їхній Школі Подології. Думаю, що це знадобиться як новачкам, так і іншим майстрам, які знаходяться в пошуку хорошого наставника і хочуть розвиватися в цій галузі. Тому що вибір школи завжди був і є запорукою успіху у нашій діяльності. Адже ми несемо красу та здоров'я для ласкавих та ніжних рук наших мам, бабусь, чарівних доньок. А здорові та доглянуті ноги є стійкою стабільністю та фундаментом для кожного. Я не новачок у цій професії, а з напрацьованою базою улюблених та вірних клієнтів, із якими я вже разом не перший рік. Але крім красивих і доглянутих рук, хочеться допомагати клієнтам у вирішенні важчих питань, пов'язаних з областю подології. Протягом тривалого часу я вивчала різні пропозиції щодо навчань у цій сфері. І остаточно ухвалила своє позитивне рішення, коли зв'язалася з менеджером Яною. Після спілкування і доступною грамотною консультацією всі сумніви розвіялися. А далі… після зустрічі з провідним методистом Оксаною Паскевич розумієш, що це саме той наставник, який дає максимально детальний і, що важливо - доступний обсяг інформації. Після цього навчання у тебе не виникає прихованих питань чи невпевненості у своїй подальшій діяльності. Особливу впевненість вселяють незамінні засоби, які є косметикою BAEHR. Підтвердженням цього – мій особистий досвід, здорові ноги моїх клієнтів та їхні слова подяки. Щире вам дякую! Бажаю успіхів та процвітання у вашій чарівній місії.
Отзывы
Анна Пехтерева
Практикуючий спеціаліст м. Маріуполь
Усі зустрічі у житті для кожного з нас щось означають. Не випадковою була зустріч і знайомство моє з менеджером компанії DUSO Яной. Велике дякую їй за терпіння, роз'яснювальну роботу з продукції, поради, рекомендації щодо догляду. І лише знання та професіоналізм у своїй справі дають позитивні результати. Менеджери компанії виконують величезний обсяг роботи. Про це можу судити, т.к. була у них на навчанні. Для мене важливим фактором у роботі є порядність. Повага та порядність - дві складові якості у будь-якій роботі. Завоювання довіри - спільна праця сторін. Зустріч бажаючих навчатися у DUSO та навчання проходить у дуже доброзичливій та невимушеній обстановці. Яна подбала про те, щоб ми (учні) могли себе комфортно відчувати. У перервах кава-брейк, навіть йогурти - дрібниця, але дуже приємно..... До речі, чи у всіх навчальних центрах дипломи видають у рамках??? Цей приклад не завадило б запозичити навчальним центрам! Особливу увагу хотілося приділити методисту DUSO – Оксані Паскевич. Її професіоналізм, спокій, врівноваженість лише підкуповують. Жодне питання не було залишено поза увагою, навіть якщо він був не по темі. Пояснення були більш ніж зрозумілі, зрозумілі для кожного присутніх. Таке ставлення до роботи методиста – приклад та модель поведінки для нас – які навчаються до своїх клієнтів. P.S. Величезна Вам подяка за Вашу працю!!
Отзывы
Томащишина Аліса
приватна практика м. Хмельницький
У нас пологія Goltsberg (www.podolog.kiev.ua). Ми понад п'ять років працює з компанією Duso і використовуємо продукцію BAEHR: обладнання, розхідники та косметику, якою дуже задоволені. Наші клієнти завжди вдячні за правильно підібрані препарати, а також чітку злагодженість з компанією Dusо. Співробітники компанії дуже відповідальні та своєчасно доставляють замовлену продукцію. Завжди з розумінням ставляться до наших прохань та побажань. Постійно запрошують на виставки та семінари, де ми знайомимося з нововведеннями та новинками у широкому асортименті! З повною відповідальністю рекомендуємо всім співпрацювати з компанією Duso та її чуйними менеджерами! Завдяки співпраці з Duso у нас значно зросла кількість клієнтів і запис на прийом розписаний на місяць вперед! Настав час розширювати наш центр подології і все завдяки тісній співпраці! Величезне вам спасибі!
Отзывы
Goltsberg Elena
Подологічний центр Goltsberg
Хотілося б висловити свою подяку та захоплення з приводу співпраці з компанією "Дюсо", особливо відзначити професіоналізм менеджера компанії Яни Мінько, завжди отримую вичерпну інформацію з питань, що цікавлять, доставки в короткі терміни, бездоганна якість, постійна інформаційна підтримка. Приємно співпрацювати з Вами! Вдячних клієнтів та процвітання!
Отзывы
Нешта Тетяна
Подолог, м. Київ