Базові курси

No event found!

Подологія відноситься до розділу медицини, основний напрямок якого – лікування захворювань і профілактика різноманітних хвороб стоп і нігтів на ногах. Інша назва – подіатрія. Знання цієї галузі потрібні не лише майстрам манікюру та педикюру, а й лікарям у сферах діабетології, дерматології, ортопедії. Також спеціалізацією подологів є лікування та профілактика хвороб стоп у професійних спортсменів.

Подолог – це (згідно з статистичними даними) не дуже поширена професія. У Європі вона існує вже давно, але до країн СНД прийшла лише частково. У деяких невеликих містах відчувається гостра нестача такого фахівця. А тому кожен може зайняти цю нішу, розширити можливості свого салону і підвищити лояльність клієнтів, вийти на новий рівень знань та заробітку.

Види базових курсів у школі апаратного педикюру Baehr

Курс з подології від школи – Baehr – це інноваційний і перевірений протягом декількох років спосіб навчання учнів, який містить у собі теорію і практику. Баланс між практичними заняттями та зрозумілі пояснення від викладачів у складі групи дозволяють швидко засвоїти матеріал, освоїти професію з нуля або підвищити свою кваліфікацію.

До базових курсів школи Baehr належить “Медичний апаратний педикюр”. Його тривалість становить п’ять днів, а методистом у навчанні виступає Людмила Сергєєва. Заняття відбуваються у невеликій групі, що складається з 2-5 осіб.

Тривалість уроків щодня не перевищує 5 годин із невеликими перервами на відпочинок. На курсі ви зможете дізнатися таку інформацію:

Ви також зможете докладніше дізнатися про мозолі і натоптиші, їх причини появи та методи безболісного видалення. Всі заняття проходять теоретично, а потім закріплюються практичними процедурами на моделях. Відпрацювання практики відбувається під чуйним керівництвом куратора групи.

Після закінчення Базового курсу “Медичний апаратний педикюр” ви зможете легко проводити обстеження в галузі подології, збирати анамнез, проводити огляд та безпомилково визначати тактику ведення пацієнта.

За бажанням, ви зможете покращити свої навички, пройшовши курс Медичний апаратний манікюр: підвищення кваліфікації”.

Кому підходять базові курси апаратного манікюру та педикюру

Подологія – це напрямок, який підходить абсолютно всім без винятку. Достатньо лише інтересу до освітнього процесу, бажання отримати знання, вдосконалення в цьому напрямку. Навчання в нашій школі – це відмінна підготовча база для роботи з клієнтами.

Знання, які ви отримаєте під час занять у школі Байєр, збалансовані та об’ємні. Вони торкаються всіх тем, пов’язаних з технікою роботи, основними захворюваннями, прийомами апаратного педикюру. А тому відразу після занять ви зможете повноцінно працювати, показуючи рівень своєї майстерності.

Подолог – це людина, яка вирішує питання не лише заради естетичної точки зору, а й здоров’я клієнта. А тому вкладені інвестиції в навчання швидко окупають себе, а ви в результаті отримаєте популярну на ринку праці та потрібну професію.

Професія підолог підійде:

Ті, хто закінчив базовий курс Баєр, можуть легко влаштуватися на роботу в косметологічний центр, працювати в спеціалізованих подологічних кабінетах, реалізувати себе в рамках програми спа-центру, оздоровчого санаторію або бази. Також можна легко відкрити свій кабінет та створити власну базу клієнтів, які приносять постійний дохід.

Стандартні процедури включають не тільки лікування, але і профілактичні маніпуляції.

Що входить у ціну

У вартість курсу входять теоретичні та практичні заняття з педагогом, усі витратні матеріали та інструменти для відпрацювання технік, сертифікат.

Як записатися курси апаратного манікюру та педикюру Baehr