Навчання Baehr Baehr

14 років успіху та понад 3000 випускників

Навчання в сучасній школі подології та апаратного педикюру

Техника работы скальпелем

Курси BAEHR

Обучение

БАЗОВИЙ КУРС "МЕДИЧНИЙ АПАРАТНИЙ ПЕДИКЮР"

Базовий курс з подології від Baehr - це можливість отримати за короткий термін глибокі знання в області лікування стоп, дізнатися про будову стопи, інструментарії, техніки проведення процедур та багато іншого.

Обучение

Підвищення кваліфікації

Зробіть крок до підвищення свого професіоналізму. Ортоніксія, протезування, тейпування, лікування врослого нігтя та інші курси від передової школи.

Baehr Украина

Семінари

Підвищуйте свої знання про продукти BAEHR, підвищуйте свої навички продажу у салоні. На семінарах від нашої школи ви отримаєте навички, які одразу зможете застосовувати на практиці.

Розклад

No event found!

Для кого підходить наше навчання

Обучение

Для майстрів-початківців

Обучение

Для бажаючих підвищити свою майстерність

Обучение

Для власників салонів краси

Підібрати мені курс

Сумніваєтесь щодо вибору підходящого курсу?

Ми проконсультуємо вас та підберем підходящий формат та навчальний курс.

Відгуки наших учнів

Базове навчання

Подологія відноситься до розділу медицини, основний напрямок якого – лікування захворювань і профілактика різноманітних хвороб стоп і нігтів на ногах. Інша назва – подіатрія. Знання цієї галузі потрібні не лише майстрам манікюру та педикюру, а й лікарям у сферах діабетології, дерматології, ортопедії. Також спеціалізацією подологів є лікування та профілактика хвороб стоп у професійних спортсменів.

Подолог – це (згідно з статистичними даними) не дуже поширена професія. У Європі вона існує вже давно, але до країн СНД прийшла лише частково. У деяких невеликих містах відчувається гостра нестача такого фахівця. А тому кожен може зайняти цю нішу, розширити можливості свого салону і підвищити лояльність клієнтів, вийти на новий рівень знань та заробітку.

 

Види базових курсів у школі апаратного педикюру Baehr

Курс з подології від школи – Baehr – це інноваційний і перевірений протягом декількох років спосіб навчання учнів, який містить у собі теорію і практику. Баланс між практичними заняттями та зрозумілі пояснення від викладачів у складі групи дозволяють швидко засвоїти матеріал, освоїти професію з нуля або підвищити свою кваліфікацію.

До базових курсів школи Baehr належить “Медичний апаратний педикюр”. Його тривалість становить п’ять днів, а методистом у навчанні виступає Людмила Сергєєва. Заняття відбуваються у невеликій групі, що складається з 2-5 осіб.

Тривалість уроків щодня не перевищує 5 годин із невеликими перервами на відпочинок. На курсі ви зможете дізнатися таку інформацію:

 • стерилізація та дезінфекція інструменту;
 • як дотримуватися точно всіх санітарних і технічних вимог;
 • огляд основних використовуваних інструментів та фрез, їх відмінності за видом, матеріалом та способами застосування;
 • шкіра: будова, типи та основні проблеми шкірних покривів;
 • нігтьова пластина: будова та можливі проблеми, пов’язані з нею;
 • лікування та профілактика захворювань;
 • видалення врослого нігтя: методологія та техніка виконання процедури;
 • ортопедія: проблеми стопи та лікування;
 • проблеми при діабеті.

Ви також зможете докладніше дізнатися про мозолі і натоптиші, їх причини появи та методи безболісного видалення. Усі заняття проходять теоретично, та був закріплюються практичними процедурами на моделях. Відпрацювання практики відбувається під чуйним керівництвом куратора групи.

Після закінчення Базового курсу “Медичний апаратний педикюр” ви зможете легко проводити обстеження в області подології, збирати анамнез, проводити огляд та безпомилково визначати тактику ведення пацієнта.

За бажанням, ви зможете покращити свої навички, пройшовши курс «Медичний апаратний манікюр: підвищення кваліфікації».

 

Кому підходять базові курси апаратного манікюру та педикюру

Подологія – це напрямок, який підходить абсолютно всім без винятку. Достатньо лише інтересу до освітнього процесу, бажання отримати знання, вдосконалення в цьому напрямку. Навчання в нашій школі – це відмінна підготовча база для роботи з клієнтами.

Знання, які ви отримаєте під час занять у школі Байєр, збалансовані та об’ємні. Вони торкаються всіх тем, пов’язаних з технікою роботи, основними захворюваннями, прийомами апаратного педикюру. А тому відразу після занять ви зможете повноцінно працювати, показуючи рівень своєї майстерності.

Подолог – це людина, яка вирішує питання не лише заради естетичної точки зору, а й здоров’я клієнта. А тому вкладені інвестиції в навчання швидко окупають себе, а ви в результаті отримаєте популярну на ринку праці та потрібну професію.

Професія підолог підійде:

 • майстрам манікюру;
 • дерматологам;
 • лікарям діабетологам;
 • хірургам;
 • ортопедам;
 • масажистам;
 • представникам інших професій, пов’язаних зі спортом чи здоров’ям ніг.

Ті, хто закінчив базовий курс Баєр, можуть легко влаштуватися на роботу в косметологічний центр, працювати в спеціалізованих подологічних кабінетах, реалізувати себе в рамках програми спа-центру, оздоровчого санаторію або бази. Також можна легко відкрити свій кабінет та створити власну базу клієнтів, які приносять постійний дохід.

Стандартні процедури включають не тільки лікування, але і профілактичні маніпуляції.

 

Що входить у вартість

У вартість курсу входять теоретичні та практичні заняття з педагогом, усі витратні матеріали та інструменти для відпрацювання технік, сертифікат.

 

Як записатися на курси апаратного манікюру та педикюру Baehr

Записатися на курс, який вам сподобався, можна через головну сторінку сайту або скориставшись послугами менеджера. Для навчання запрошуються учні з Києва та інших населених пунктів України. Про актуальну вартість та початок проведення занять ви можете дізнатися у консультанта.